grupa I -ogłoszenia

Informacje z zebrania rodziców odbytego 21.09.:

1. Na zebraniu została wybrana Trójka grupowa  Rady Rodziców (P. Aleksion, P. Klaczyńska, P. Opszyńska)

2. Składka na RR wynosi 35 zł miesięcznie-płatne z góry do 10 każdego miesiąca

Konto Rady Rodziców   43 1090 2590 0000 0001 2198 2058
Jest to inne konto niż do opłat za przedszkole (prosimy o regularne wpłaty)

3. W systemie iprzedszkole będziecie Państwo mieli kwotę do zapłaty za przedszkole z podanym indywidualnym nr konta dla każdego dziecka osobno (ważne w przypadku rodzeństw) -płatne z dołu do 10 każdego miesiąca

4. W systemie zgłaszacie Państwo nieobecność dziecka z podaniem przyczyny nieobecności

5. Proszę o przyniesienie podpisanych teczek A4 z gumką ( teczki na prace plastyczne)

6. Od Października dzieci będą przebierać się stroje gimnastyczne (wtorki,czwartki).
4.10. proszę przynieść dla dzieci strój gimnastyczny w worku. W każdy czwartek lub piątek będziemy oddawać strój do prania. W poniedziałki przynosicie Państwo czysty strój.

6. Proszę, aby po każdym dniu zabierali Państwo rzeczy dziecka do domu. (szafka zostaje pusta)

7. Do przedszkola wchodzicie Państwo w maseczkach ochronnych, prosimy przestrzegać ustalonych zasad.