grupa IV – ogłoszenia

Konkurs plastyczny, pt. „Mój ulubiony zwierzak”

W ogłoszonym konkursie grupowym na temat zwierząt wzięło udział liczne grono przedszkolaków. Sześciolatki wykonały piękne prace przedstawiające ich ulubione zwierzęta ciekawymi technikami plastycznymi i za pomocą różnorodnych materiałów. 

Zasłużone dyplomy i upominki otrzymali: Mila K. Aleksandra S.-B., Nina P., Maxym K., Oliwier K., Franek B., Bartek M., Marysia O., Sara M., Michalina Z., Tymon K. oraz Antoś Z. 

Serdecznie zapraszam Państwa na zebranie organizacyjne, które odbędzie się 9 września (czwartek) o godzinie 15:30.
Zebranie odbędzie się w sali przedszkolnej, dlatego mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo, proszę, aby uczestniczył w zebraniu jeden rodzic. Na zebraniu, które odbędzie się w pomieszczeniu zamkniętym proszę o posiadanie maseczki. Bardzo proszę o odebranie tego dnia, możliwie, jak najwcześniej dzieci z przedszkola. Ułatwi to w znacznym stopniu organizację i zapobiegnie łączeniu grup.
Podczas spotkania zostaną omówione najważniejsze kwestie dotyczące funkcjonowania grupy w bieżącym roku szkolnym.
Liczę na Państwa obecność.