grupa V-ogłoszenia

Drodzy Rodzice,

W związku zakończeniem semestru pierwszego wysłałyśmy drogą e-mailową i za pośrednictwem komunikatora iPrzedszkole podsumowanie z pracy z dziećmi.

Prosimy o zapoznanie się z informacją. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

 

Drodzy Rodzice,

Na dzień 10 listopada zaplanowałam występ dzieci z okazji Święta Niepodległości. Tego dnia starszaki wezmą również udział w akcji MEN „Szkoła do hymnu”. Do kompletu garderoby brakuje białych rajstop – dla dziewczynek i czarnych skarpetek – dla chłopców. Proszę o przyniesienie rzeczy do dnia 9.11. br. Jeśli posiadacie Państwo góralskie kapelusze to proszę o przyniesienie ich w dniu 5.11.br. – zostaną wykorzystane jako rekwizyty do tańca. Dziękuję.

Konkurs plastyczny w ramach akcji: „Myślę, nie śmiecę” przedłużamy do dnia 22.09.2021 roku (środa). Prosimy o przynoszenie kolejnych zdjęć dokumentujących działania ekologiczne dzieci.

 

9.09 (czwartek) o godzinie 15.30 odbędzie się zebranie organizacyjne. Zebranie będzie przebiegać w reżimie sanitarnym – proszę o zabezpieczenie się w maseczki ochronne. W spotkaniu może uczestniczyć tylko jeden rodzic. O ile to możliwe, proszę o wcześniejszy odbiór dzieci – zapobiegnie to łączeniu grup.
Zostaną omówione najważniejsze kwestie dotyczące funkcjonowania grupy w tym roku przedszkolnym.