Informacje dla rodziców dzieci nowoprzyjętych na rok szkolny 2022-23

Zebranie rodziców!

Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci 3-letnich przyjętych do naszego przedszkola na rok szkolny 2022/23 na zebranie organizacyjne podczas ,którego podane zostaną wszystkie niezbędne informacje. bardzo prosimy o obecność jednego rodzica. W zabraniu nie uczestniczą dzieci. Wstępne informacje odnośnie przygotowania dzieci do przyjścia do placówki zamieszczone są już poniżej.

O terminie zebrania nowej grupy sześciolatków „0”  5-godzinnej poinformujemy w najbliższych dniach. Prosimy o śledzenie strony na bieżąco

Informacje wstępne:
Drodzy rodzice, poza standardową wyprawką: kapcie, grzebień, piżamka,ubranka na zmianę,strój do gimnastyki (koszulka.spodenki w worku z tkaniny),  prosimy o zaopatrzenie dziecka w pościel 4-elementową wg.podanych niżej wymiarów (dotyczy tylko grupy 3-latków)
Pościel 4 elementowa składa się z :
1. Poszewka na kołderkę 80×220
2. Poszewka na podusię 40×40
3. Kołderka 80×220
4. Podusia 40×40

Poniżej przykładowy link do zamówienia w/w pościeli:

https://arus.pl/category/posciel-dziecieca-do-przedszkola-4-elementowa

Istnieje możliwość otrzymania używanej pościeli będącej na wyposażeniu przedszkola

Poniżej rady i wskazówki dla rodziców maluszków