Informacje dla rodziców dzieci nowoprzyjętych na rok szkolny 2022-23

Logowanie do systemu

Informujemy rodziców nowych dzieci że problemy z logowaniem wynikają z braku numeru pesel rodziców w systemie iPrzedszkole. Dane zostały importowane z systemu naborowego , gdzie pesel nie był przez Państwa podawany. Prosimy o dostarczenie numeru pesel rodzica/rodziców na karteczce w zamkniętej kopercie , po wprowadzeniu brakujących danych logowanie powinno stać się możliwe .

Dziękujemy rodzicom za liczną obecność na zebraniu, mamy nadzieję,że przekazane informacje ułatwią Państwu i dzieciom funkcjonowanie w naszym przedszkolu.
Rodziców nieobecnych prosimy o bieżące śledzenie informacji na stronie oraz kontakt z nauczycielami, którzy w miarę możliwości przekażą najważniejsze informacje.

Ustalenia podane na zebraniu rodziców  grupy 3-latków

30.08. – w godzinach między 9.00-11.00 -zapraszamy  nowo przyjęte dzieci 3-letnie do przedszkola z rodzicem (1 osoba dorosła). Dzieci będą mogły zapoznać się z przedszkolem, ze swoją salą i pomieszczeniami do niej przynależnymi. Prosimy o przyniesienie już dzieciom kapci, które będzie można już zostawić w przedszkolu w szafce dziecka. Można również przynieść już zakupioną pościel. Jeśli rodzic nie może zapewnić dziecku pościeli w wymaganych wymiarach (podawane poniżej ) należy zgłosić to pracownikowi grupy, Przygotujemy pościel przedszkolną.

Przypominamy , że wszystkie rzeczy dziecka należ podpisać

W dniach 1-2.09. dzieci w ramach adaptacji nie będą leżakować, umożliwiamy wcześniejszy odbiór dzieci w określonych godzinach: 10.30; 12.30 (najbardziej zalecane) ; 14.30- 15.30

Przyprowadzanie dzieci 3-letnich najlepiej w godz. 7.30 -7.45 , najpóźniej do godz. 8.00

Zebranie rodziców!

Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci 3-letnich przyjętych do naszego przedszkola na rok szkolny 2022/23 na zebranie organizacyjne 23.08. godz.15.30 podczas ,którego podane zostaną wszystkie niezbędne informacje. Bardzo prosimy o obecność jednego rodzica. W zabraniu nie uczestniczą dzieci. Wstępne informacje odnośnie przygotowania dzieci do przyjścia do placówki zamieszczone są już poniżej.

Informacje wstępne:
Drodzy rodzice, poza standardową wyprawką: kapcie, grzebień, piżamka,ubranka na zmianę,strój do gimnastyki (koszulka.spodenki w worku z tkaniny),  prosimy o zaopatrzenie dziecka w pościel 4-elementową wg.podanych niżej wymiarów (wymiary wymagane) – (dotyczy tylko grupy 3-latków)
Pościel 4 elementowa składa się z :
1. Poszewka na kołderkę 80×220
2. Poszewka na podusię 40×40
3. Kołderka 80×220
4. Podusia 40×40

Poniżej przykładowy link do zamówienia w/w pościeli:

Istnieje możliwość otrzymania używanej pościeli będącej na wyposażeniu przedszkola

Poniżej rady i wskazówki dla rodziców maluszków