Grupy przedszkolne


ROK SZKOLNY 2017/18

Grupa I 3-latki

mgr Anetta Ślusarz – wychowawca
Sylwia Świderska – nauczyciel
Emilia Nowak – pomoc nauczyciela

Grupa II 5-latki

mgr Anna Jańczak -wychowawca
mgr Paulina Buła- nauczyciel
mgr Monika Jasińska -nauczyciel wspomagający
Czesława Wijatkowska- pomoc nauczyciela

Grupa III 5-latki

mgr Katarzyna Kotlarek -wychowawca
mgr Paulina Buła-nauczyciel
Renata Widak- pomoc nauczyciela

Grupa IV 6-latki

mgr Aleksandra Domżał – wychowawca
mgr Katarzyna Widyńska -nauczyciel
Danuta Weynerowska – pomoc nauczyciela

Grupa V 6-latki

mgr Jolanta Januszek- wychowawca
mgr Mariola Zdanowicz- nauczyciel
Ewa Obecna- pomoc nauczyciela


ROK SZKOLNY 2016/17

Grupa I 4-latki

mgr Anna Jańczak -wychowawca
mgr Katarzyna Kotlarek -nauczyciel
mgr Agnieszka Bieda-nauczyciel
Czesława Wijatkowska- pomoc nauczyciela

Grupa II 4-latki

mgr Dorota Perkowska -wychowawca
mgr Katarzyna Kotlarek -nauczyciel
mgr Mariola Zdanowicz- nauczyciel
Renata Widak- pomoc nauczyciela

Grupa III 5-latki

mgr Aleksandra Domżał – wychowawca
mgr Agnieszka Bieda-nauczyciel
Danuta Weynerowska – pomoc nauczyciela/ nieobecna
Agnieszka Tuszyńska -pomoc nauczyciela

Grupa IV 5-latki

mgr Jolanta Januszek- wychowawca
mgr Mariola Zdanowicz- nauczyciel
Ewa Obecna- pomoc nauczyciela

Grupa V 6-latki

mgr Anetta Ślusarz – wychowawca
mgr Barbara Rakowska – nauczyciel
Emilia Nowak – pomoc nauczyciela

mgr Karolina Krupa-nauczyciel/nieobecna
mgr Alicja Trybała – nauczyciel/nieobecna


ROK SZKOLNY 2015/16

Grupa I 3-latki

mgr Anna Jańczak -wychowawca
mgr Alicja Trybała – nauczyciel/nieobecna
Katarzyna Kotlarek -nauczyciel
Czesława Wijatkowska- pomoc nauczyciela

Grupa II 3-latki

mgr Dorota Perkowska -wychowawca
Katarzyna Kotlarek -nauczyciel
mgr Mariola Zdanowicz- nauczyciel
Renata Widak- pomoc nauczyciela

Grupa III 4-latki

mgr Aleksandra Domżał – wychowawca
mgr Alicja Trybała – nauczyciel/nieobecna
mgr Małgorzata Fornalczyk
Magdalena Marut – pomoc nauczyciela
Danuta Weynerowska – pomoc nauczyciela/ nieobecna

Grupa IV 4-latki

mgr Jolanta Januszek- wychowawca
mgr Mariola Zdanowicz- nauczyciel
Ewa Obecna- pomoc nauczyciela

Grupa V 5-latki

mgr Anetta Ślusarz – wychowawca
mgr Barbara Rakowska – nauczyciel
mgr Karolina Krupa-nauczyciel/nieobecna
Emilia Nowak – pomoc nauczyciela


ROK SZKOLNY 2014/15

Grupa I 3-latki

mgr Aleksandra Domżał – wychowawca
mgr Alicja Trybała – nauczyciel
Tatiana Arabasz – pomoc nauczyciela

Grupa II 3-latki

mgr Jolanta Januszek- wychowawca
mgr Edyta Frątczak- nauczyciel
Ewa Obecna- pomoc nauczyciela

Grupa III 4-latki

mgr Anetta Ślusarz – wychowawca
Agnieszka Bieda – nauczyciel
mgr Edyta Frątczak -nauczyciel
Emilia Nowak – pomoc nauczyciela

Grupa IV 5-latki

mgr Mariola Zdanowicz- wychowawca
Agnieszka Bieda- nauczyciel
Danuta Weynerowska- pomoc nauczyciela

Grupa V 6-latki

mgr Barbara Rakowska
mgr Karolina Krupa -nauczyciel
Czesława Wijatkowska- pomoc nauczyciela


Grupa III 4-latki

mgr Anetta Ślusarz – wychowawca
Agnieszka Bieda – nauczyciel
mgr Edyta Frątczak -nauczyciel
Emilia Nowak – pomoc nauczyciela

Grupa IV 5-latki

mgr Mariola Zdanowicz- wychowawca
Agnieszka Bieda- nauczyciel
Danuta Weynerowska- pomoc nauczyciela

Grupa V 6-latki

mgr Barbara Rakowska
mgr Karolina Krupa -nauczyciel
Czesława Wijatkowska- pomoc nauczyciela


ROK SZKOLNY 2013/14

Grupa I 3-latki

mgr Anetta Ślusarz – wychowawca
mgr Karolina Krupa – nauczyciel
mgr Edyta Frątczak -nauczyciel
Emilia Nowak – pomoc nauczyciela

Grupa II 4-latki

mgr Mariola Zdanowicz- wychowawca
Agnieszka Bieda- nauczyciel
Danuta Weynerowska- pomoc nauczyciela

Grupa III 5-latki

mgr Barbara Rakowska mgr Karolina Krupa -nauczyciel
Tatiana Arabasz- pomoc nauczyciela

Grupa IV 5-latki

mgr Anna Jańczak -wychowawca
mgr Alicja Trybała – nauczyciel
Czesława Wijatkowska- pomoc nauczyciela

Grupa V 6-latki

mgr Dorota Perkowska -wychowawca
Agnieszka Bieda – nauczyciel
mgr Edyta Frątczak -nauczyciel
Renata Matuszczak- pomoc nauczyciela


ROK SZKOLNY 2012/13

Grupa I 3-latki

mgr Mariola Zdanowicz- wychowawca
mgr Judyta Frąnkowska nauczyciel
mgr Karolina Krupa -nauczyciel
Danuta Weynerowska- pomoc nauczyciela

Grupa II 4-latki

mgr Barbara Rakowska -wychowawca
mgr Karolina Krupa -nauczyciel
mgr Alicja Trybała – nauczyciel
Tatiana Arabasz- pomoc nauczyciela

Grupa III 4-latki

mgr Anna Jańczak -wychowawca
mgr Alicja Trybała – nauczyciel
Czesława Wijatkowska- pomoc nauczyciela

Grupa IV 5-latki

mgr Dorota Perkowska -wychowawca
mgr Judyta Frąnkowska – nauczyciel
mgr Edyta Frątczak -nauczyciel
Renata Matuszczak- pomoc nauczyciela

Grupa V 6-latki

mgr Jolanta Januszek -wychowawca
mgr Edyta Frątczak -nauczyciel
Emilia Nowak – pomoc nauczyciela