Plan imprez

ROK SZKOLNY 2018-19

PLAN IMPREZ NA GRUDZIEŃ
3.12. – Wyjazd do BTD na przedstawienie „Kraina śpiochów” – gr III,IV,V,VI
4.12. – Spotkanie z pracownikiem Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Manowie w ramach zajęć z edukacji przyrodniczej „Zwierzęta zimą”–gr. I
4.12. – „Serce za odwagę” – tworzenie kartek świątecznych dla Żołnierzy Podziemia Niepodległościowego – gr. IV
5.12. – „Mikołajki na sportowo” – udział dzieci w Mikołajkowych zawodach sportowych w Hali Widowiskowo – Sportowej – gr. IV, V,VI
6.12. – „Mikołajki” – impreza ogólnoprzedszkolna – wszystkie grupy
7.12. – Wycieczka na pocztę – gr. VI
7.12. – „Pieczemy pierniczki” – zajęcia kulinarne – gr. III, V
7.12. – Występ artystyczny dzieci w ZS nr 2 z okazji Jubileuszu LOP– gr. IV
10.12. – „Spotkanie ze Śnieżynką” – spotkanie z cyklu „Rodzice czytają” – gr. IV
10.12. – „Robimy pierniczki” – zajęcie kulinarne – gr. – zajęcie kulinarne – gr.VI
10.12. – „Zabawy Mikołajkowe” – wyjście do Przedszkola nr 3 – gr. III
10.12. – Fabryka bombek” – wycieczka – gr. V
10.12. –Odkrywamy pasje rodziców „Kucharz” – gr. II
10.12. – Wyjazd do Sali zabaw „Frajda” – gr. I
10.12. –„Mikołajki z rodzicami”- Spotkanie integracyjne z rodzicami – gr. III
11.12. –„Kraina piernika” – zajęcie kulinarne – gr. I
11.12. – „Ozdabianie pierników” – zajęcie cukiernicze – gr. II
11.12. – „Piernikowe szaleństwo” – zajęcie kulinarne z udziałem zaproszonych rodziców – gr. IV
12.12. – „Strojenie drzewka Bożonarodzeniowego” – spotkanie integracyjne z rodzicami – gr. II
13.12. – „Gwiezdny teatr” – wszystkie grupy
13.12. – „Ubieramy choinkę” – świąteczne spotkanie z rodzicami – gr. I
13.12. – Świąteczne spotkanie z rodzicami – gr. IV
14.12. – „Jasełka „ w DPS – gr. V
14.12. – Ubieramy choinkę z Prezydentem – gr. VI
17.12. – Świąteczne spotkanie z rodzicami – gr. VI
17.12. – „Jasełka” – występ dla rodziców – gr. V
17.12. –„Świąteczny Kiermasz Charytatywny – organizują rodzice z gr. IV
18.12. – „Podróż do Krainy Lodu” – koncert umuzykalniający – gr. IV, V, VI
18.12. – „Kolędnicy” – zajęcia edukacyjne w Muzeum – gr. VI
19.12. – Fabryka bombek” – wycieczka – gr. IV i VI
20.12. – „Cztery pory tradycji” – zajęcia edukacyjne w Muzeum – gr. V
21.12. – „Smaczna choinka” – teatrzyk nauczycielek – gr. III, IV

PLAN IMPREZ NA LISTOPAD
4.11. – X Przegląd Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej- reprezentanci gr V
5.11. – „Optymistyczna flaga dla Niepodległej” – wszystkie grupy
5.11. – „Magnesy” – zabawy badawcze – gr. IV
5.11. – Spotkanie z rodzicami z okazji Święta Niepodległości – gr. III
6.11. – Spotkanie z rodzicami z okazji Święta Niepodległości – gr. VI
7.11. – Narodowe Święto Niepodległości – uroczystość w przedszkolu – wszystkie grupy’
7.11. – Jesienne klimaty- XIV spotkanie plenerowe w Przedszkolu nr 13 – reprezentanci gr. IV
8.11. – Narodowe Święto Niepodległości-występ artystyczny dla rodziców – gr. IV, V
9.11. – „Rekord dla Niepodległej” wspólny śpiew Mazurka Dąbrowskiego przez gr. I,II,III,VI
9.11. – Świętujmy razem 100-lecie odzyskania niepodległości! – akcja MEN „Rekord dla Niepodległej” – wizyta w ZS nr 2 – gr. IV, V
13.11. – „Dzień Jeża” – zajęcie kulinarne – gr. II
13.11. – „Pokaz mody patriotycznej” – impreza ogólnoprzedszkolna – wszystkie grupy
13.11. – „Moja ojczyzna słowem malowana” – konkurs recytatorski w P-lu nr 35 – reprezentantka gr. IV
13.XI. – „Poznajemy zawody” – spotkanie z fryzjerką – gr. VI
14.11. – Próba dot. Festiwalu Piosenki Bajkowej w ZS nr 2 – gr IV, V
14.11. – Wizyta dzieci z Przedszkola nr 3 – spotkanie z okazji Święta Niepodległości – gr. III
14.XI. – Przedstawienie „Na straganie”, spotkanie z rodzicami – gr. VI
15.XI. – Zaproszenie gr.II na przedstawienie „Na straganie” – gr. VI
15.11. – „Dzień Jeża” – impreza grupowa – gr. III
16.11. – Festiwal Piosenki Bajkowej – występ artystyczny dzieci w ZS nr 2 – gr IV, V
19.11. – Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka gr. IV i V
20.11. – Filip i jego goście – koncert umuzykalniający -gr IV,V,VI
20.11. – Narodowe Święto Niepodległości – występ artystyczny dzieci w Domu Pomocy Społecznej – gr. IV, V
20.11. – Pasowanie na przedszkolaka – gr. II
22.11. – „Dzień Kredki” – zajęcia kreatywne – gr. II
22.11. – „Dzień Kredki” – impreza grupowa – gr. III
22.XI. – Dzień kredki – kreatywne zabawy – gr. VI
23.11. – Wycieczka do obserwatorium astronomicznego – gr. IV
26.11. – Dzień Pluszowego Misia – zabawy z pluszakami – gr. II
27.11. – Pasowanie na przedszkolaka – gr. I
28.11. – Dzień Pluszowego Misia – gr. I
28.11. – Andrzejki – dzień tematyczny – gr. IV
28.XI. – wyjście do biblioteki na ulicy Ruszczyca – gr. VI
29.XI. – Zabawy andrzejkowe – gr. VI
30.11. – Iluzjonista „Tradycje andrzejkowe”- gr.I-VI

PLAN IMPREZ NA PAŹDZIERNIK
01.10. – „Magiczne słowa” – teatrzyk w przedszkolu- wszystkie grupy
02.10. – „Muzyka z małego i wielkiego ekranu” – koncert umuzykalniający – gr. IV, V i VI
03.10. – „Międzynarodowy dzień bez przemocy” – gr. IV i V
03.10. – „Spotkanie z leśniczym” – zakończenie akcji zbiórki kasztanów i żołędzi – gr. III
04.10. – „Kreatywne zabawy z Panią Jesienią” – gr. I
04.10. – „Święto Jabłka” – dzień tematyczny – gr. III
04.10. – „Zabawy z wiatrem” – doświadczenia i eksperymenty – gr. IV
04.10. – „Szaszłyki owocowe” – zajęcie kulinarne – gr. VI
05.10. – „Szaszłyki owocowe” – zajęcie kulinarne – gr. III
05.10. – Wycieczka do Kołobrzegu – gr. IV i V
05.10. – Wycieczka do piekarni – gr. VI
08.10. – Wycieczka na Górę Chełmską z chętnymi rodzicami – gr. V
09.10. – Spotkanie z Panią bibliotekarką z Filii nr 4 Koszalińskiej Biblioteki Publicznej – gr. V
09.10. – Wycieczka do lasu lub parku (zależy od pogody) – gr. VI
10.10. – „Światowy Dzień Drzewa” – gr. II
10.10. – „Święto Drzewa” – dzień tematyczny – gr. IV
10.10. – „Dzień Marchewki” – robienie soku z marchewki – gr. III
11.10. – „Biało – Czerwony Marsz dla Niepodległej” – Plac przed Ratuszem – gr. IV i V
11.10. – „Sałatka owocowa”- zajęcie kulinarne z udziałem rodziców – gr. IV
12.10. – Dzień Edukacji Narodowej – występ dzieci z gr. III
12.10. – „Dzień Marchewki” – dzień tematyczny – gr. I
16.10. – „Ekspedycja smaków”- wycieczka do sklepu Tesco w ramach programu edukacji zdrowotnej „Od uprawy do potrawy” – gr. V
17.10. – „Cztery pory tradycji” – zajęcia w Muzeum – gr. V
17.10. – Wyjście do Przedszkola nr 3 – występ dzieci z okazji „Dnia Nauczyciela”12.10. – -gr. III
18.10. – „W Krainie Kolorów – czerwony” – dzień tematyczny – gr. I
18.10. – „Magiczne kasztany” – dzień tematyczny – gr. III
19.10. – Spacer do lasu – gr. III
19.10. – Wyjście do Urzędu Pocztowego – gr. IV
19.10. – „Wiesz, co jesz?” – spotkanie z dietetyczką – gr. VI
23.10. – „Tęczowe zabawy” – doświadczenia i eksperymenty – gr. III
25.10. – Teatrzyk nauczycielek – zabawy z Darami Froebla – gr. III i IV
26.10. – „Dzień Kundelka” – dzień tematyczny – gr. I

PLAN IMPREZ NA WRZESIEŃ
07.09.18. – „Pasowanie na starszaka” – gr. IV
11.09.18. – „Najpiękniejsze piosenki z bajek” – koncert umuzykalniający
– gr. IV, V , VI
17.09.18. – „Autorzy książek dla dzieci”- wyjście do Filii nr 4 KBP – gr. IV
19.09.18. – Wycieczka do Sarbinowa – gr. III i VI
20.09.18. – „Dzień Przedszkolaka” – impreza ogólnoprzedszkolna – wszystkie grupy
26.09.18. –Wyjście do piekarni– gr. VI
28.09.18. – „Pola Nadziei” – ogólnopolska akcja charytatywna – sadzenie żonkili – gr. III

ROK SZKOLNY 2017-18
PLAN IMPREZ NA CZERWIEC
01.06.18. – Jubileusz 40 –lecia Przedszkola nr 22
01.06.18. – „Kopciuszek” – teatrzyk w wykonaniu rodziców z gr. IV i V z okazji Dnia Dziecka – wszystkie grupy
05.06.18. – Dzień rycerski -wszystkie grupy
06.06.18. – „Magiczne słowa” – impreza grupowa – gr. I
08.06.18. – Wycieczka do Mielenka – wszystkie grupy
11.06.18. – Warsztaty chemiczne w Zespole Szkół nr 2 – gr. II
13.06.18. – Bajka do zjedzenia -teatrzyk -wszystkie grupy
15.06.18. – Festyn Rodzinny – wszystkie grupy (termin nie jest jeszcze ostateczny)
16.06.18. – Mini Mistrzostwa Świata przedszkolaków na KKPN Bałtyk – reprezentanci z gr. IV i V
19.06.18. – „Zupa koncertowa” – koncert umuzykalniający – gr. II,III, IV i V
20.06.18. – Zakończenie przedszkola – gr. IV
21.06.18. – Zakończenie przedszkola – gr. V
22.06.18. – Wycieczka do Włok – gr. IV i V

PLAN IMPREZ NA MAJ
02.05. – „Dzień Flagi”- występ artystyczny dzieci z gr IV i V na Placu Polonii, godz. 12:00
07.05. – „Historia książki” – wyjście do biblioteki (Filia nr 4) – gr. III
08.05. – „Tęczowe zabawy” – dzień tematyczny – gr. III
08.05. – Finał Konkursu „100 lat polskiego lotnictwa” – finaliści z gr. IV i V
09.05. – Muzyczny występ naszej absolwentki – gr. V
10.05. – Wyjazd do drukarni – gr. IV
10.05. – Wyjście do biblioteki – gr. V
14.05. – „Magiczne słowa” – impreza grupowa – gr. I
15.05. – „Perkusyjne rytmy i melodie” – koncert umuzykalniający – gr. II, III, IV i V
15.05. – „Święto Polskiej Niezapominajki” – gr. V
16.05. – „Matematyczne łamanie głowy”–konkurs w przedszkolu nr 16–reprezentanci z gr. III
16.05. – „Zabawy plastyczne” – spotkanie z 6-latkami z Przedszkola nr 3 – gr. I
16.05. – Zebranie rodziców – gr. I
21.05. – Wycieczka do Niekłonic – gr. II i III
23.05. – Wycieczka do Mielna – gr. I
25.05. – Udział w Dniu Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną – gr. II i III

PLAN IMPREZ NA KWIECIEŃ
04.04.18 – Turniej muzyczny „Mali Muzykanci” – gr. II i III
05.04.18 – „Mali Ratownicy” – zajęcia pokazowe na basenie – gr. IV i V
05.04.18 – „Dzień Tęczy” – zabawy w gr. I
05.04. 2018 – „Słowem malowane” – konkurs recytatorski w Przedszkolu nr 23 – reprezentanci z gr. III
09.04.18 – Wyjazd do Straży Pożarnej w ramach programu „Edukacja Przeciwpożarowa” – gr. IV i V
09.04.18 – Wyjazd do Zarządu Dróg Wojewódzkich – gr. II
09.04.18 – „Zumba” – gr. I
10.04.18 – „Lekarz, górnik, grafik, czyli piosenki o zawodach” – koncert umuzykalniający – gr. II, III, IV i V
10.04.18 – Plener malarski „Przedszkole barwami malowane” – dzieci i rodzice z naszego przedszkola
11.04.18 – „Wiosenna zabawa z wierszem”–konkurs w Przedszkolu nr 12–reprezentant z gr. I
11.04.18 – „Przyroda w literaturze dziecięcej” – konkurs w Przedszkolu Integracyjnym – reprezentant z gr. IV
12.04.18 – Wyjście do biblioteki- gr. V
12.04.2018 – Spotkanie edukacyjne z funkcjonariuszem policji – tata Antka – gr. III
17.04.18 – „Żeby zdrowym być trzeba zdrowo żyć” Festiwal w Przedszkolu nr 11 – reprezentanci z gr. IV
17.04.18 – „Turniej Wiedzy o Przedszkolu 22”
18.04.18 – Zabawy w kolorze czerwonym” – gr. I
19.04.18 – Wycieczka do Drukarni – gr. IV
19.04.18 – „Benio w opałach” – teatrzyk w przedszkolu – wszystkie grupy
20.04.18 – Wyjście do Biblioteki Wojewódzkiej – gr. II
23.04.18 – „Zabawy plastyczne i na kulkach z 6-latkami” –wyjście do Przedszkola nr 3 – gr. I
24.04.18 – „Dzień Książki” – zabawy w gr. I
24.04.2018 – „Przedszkolne show” – wyjazd do żłobka miejskiego „Smyk” – gr. III
25.04.18 – Podsumowanie programu „„Edukacja Przeciwpożarowa” – Hala Widowiskowo – Sportowa – gr. V
26.04.18 – Wyjazd do Karnieszewic – gr. II
26.04.18 – „Psia akademia” – zajęcia edukacyjne z udziałem psa – gr. I
27.04.2018 – Wycieczka do Centrum Edukacji Ekologicznej w Karnieszewicach – gr. III

PLAN IMPREZ NA MARZEC
01.03.18. – Wizyta fotografa – dziadkowie Bianki – gr. IV
07.03.18. – „XII Przegląd twórczości koszalińskich poetów” w Przedszkolu nr 11 – reprezentantka z gr. II
06.03.18. – „Filip i muzyka wschodu” – koncert umuzykalniający – gr. II,III, IV,V
06-09.03.18. – „Pyza na polskich dróżkach” – realizacja ogólnopolskiego projektu edukacyjnego – gr. III
08.03.18. – „Zabawy z jajkiem” – Muzeum – gr. IV
08.03.18. – Turniej Dobrych Manier – dzieci i rodzice z gr. IV i V
08.03.18. – Czytanie bajek przez koszalińską poetkę p. Krystynę Wajdę –gr. I
09.03.18. – „Historia książki” – Biblioteka Publiczna – gr. II
09.03.18. – Wycieczka do Szkoły Podstawowej nr 3 – gr. V
12.03.18. – Wycieczka do Zarządu Dróg Miejskich – gr. II
13.03.18. – „Wiejskie przedstawienie” – teatrzyk nauczycielek, zabawy integracyjne – gr. I i III
13.03.18. – Turniej wiedzy o przedszkolu z rodzicami maluszków – gr. I i II
14.03.18. – „O pchle co manier nie miała” – teatrzyk w wykonaniu aktorów – wszystkie grupy
15.03.18. – „Integracja malowana piosenką” – Przedszkole Integracyjne – reprezentanci z gr. II
15.03.18. – Wycieczka do Obserwatorium – gr. IV
16.03.18. – „Dzień Francuski” – dzień tematyczny – gr. V
19.03.18. – „Optymistycznym szlakiem” – Na pięterku – reprezentant z gr. IV
20.03.18. – „Pożegnanie zimy” – impreza grupowa – gr. I
21.03.18. – „III Dziecięcy Festiwal Sztuki Filmowej”– gr. IV i V
21.03.18. – „Zielony dzień” – zabawy w kolorze zielonym – impreza grupowa – gr. I
21.03.18. – Kiermasz wielkanocny-organizacja rodzice gr.V
22.03.18. – Wyjście do Biblioteki – gr. V
23.03.18. – „Wiosenny kurnik” – Zagroda Powroty – ludowe warsztaty edukacyjne – wszystkie grupy
24.03.18. – II Bałtycki Najazd Gwiazd – Teatr Muza (org. Przedszkole nr 34) – reprezentanci z gr. V
27.03.18. – „Warsztaty świąteczne” – wyjście do Biblioteki Głównej w Politechnice Koszalińskiej – gr. III

PLAN IMPREZ NA LUTY
06.02.18 – Zebranie–podsumowanie pracy dydaktyczno-wychowawczej za I półrocze – gr.II
07.02.18 – Zebranie–podsumowanie pracy dydaktyczno-wychowawczej za I półrocze – gr.I
08.02.18 – „Dzień Pizzy” – impreza grupowa – gr.I
09.02.18 – Czytanie bajki przez babcię Maksyma – gr.V
09.02.18 – Czytanie bajki przez babcię Fabiana – gr.I
12.02.18 – Dzień Włoski”- impreza grupowa – gr.V
12.02.18 – Zebranie–podsumowanie pracy dydaktyczno-wychowawczej za I półrocze – gr.V
13.02.18 – „Smutna Królewna” – teatrzyk nauczycieli dla dzieci z gr. I i III
13.02.18 – Zebranie–podsumowanie pracy dydaktyczno-wychowawczej za I półrocze – gr.IV
14.02.18 – „Dzień Przyjaźni” – gr.III
14.02.18 – „Walentynki” – gr.II
15.02.18 – Wyjście do biblioteki – gr.II
15.02.18 – Festiwal Piosenki Angielskiej „English Songs”- P-le nr 12, Centrum Kultury 105 – reprezentant gr.III
15.02.18 – „Legendy Tatr” – teatrzyk w przedszkolu – wszystkie grupy
16.02.18 – „Dzień Kota” – impreza grupowa – gr.I
21.02.18 – „Magia Tańca” – konkurs taneczny – P-le nr 19, Centrum Kultury 105 – reprezentantki gr.III
21.02.18 – Spotkanie z ratownikiem medycznym w ramach programu „Mały Ratownik” – gr. IV
27.02.18 – „Muzyczne przeboje z filmów Disney’a” – koncert umuzykalniający – gr.II,III,IV,V
28.02.18 – „Dzień Dinozaura” – gr.III

PLAN IMPREZ NA STYCZEŃ
09.01.18 – „Noworoczne Wariacje Sportowe” w SP nr 10 – gr. V
09.01.18 –„Pory Roku w nutach” – koncert umuzykalniający – gr. II, III i IV
11.01.18 – Wyjście do zegarmistrza – gr. II
11.01.18 – Dzień Babci i Dziadka – gr. V
11.01.18 – Dzień Babci i Dziadka – gr. IV
12.01.18 – Czytanie bajki przez mamę Maksyma – gr. V
12.01.18 – Czytanie bajki przez mamę Fabiana – gr. I
12.01.18 – „Jasełka” – występ dla 6-latków z Przedszkola nr 3 – gr. IV

„Ferie małych artystów”
I tydzień
15.01.18 -„Wesoła dyskoteka” – prosimy ubrać dzieci w kolorowe stroje, mile widziane będą różne wesołe gadżety
16.01.18 -„Bajkolandia” – bajki czytają pracownicy przedszkola
17.01.18 – „Genialni konstruktorzy”
18.01.18 -„Zabawa w teatr” – dzieci mogą przynieść różne kukiełki, maski, przebrania
19.01.18 – „Gazetowy zawrót głowy” – prosimy o przyniesienie gazet
II tydzień
22.01.18 -„Leniwy poniedziałek” – zabawy relaksacyjne – dzieci mogą ubrać się w piżamy, szlafroki, przynieść swoje ulubione przytulanki lub poduszeczki
23.01.18 – „Rolkomania” – prosimy o przyniesienie rolek po papierze toaletowym
24.01.18 -„Wszędzie biało”- mile widziane będą białe elementy w ubraniach dzieci
25.01.18 -„Zimowe improwizacje muzyczne”
26.01.18 -„Zakręcony piątek” – prosimy o przyniesienie zakrętek od butelek po napojach

22.01.18 – Dzień Babci i Dziadka – gr. I
25.01.18 – Dzień Babci i Dziadka – gr. III
29.01.18 – Dzień Babci i Dziadka – gr. II
31.01.18 – „Bal Karnawałowy” – impreza ogólnoprzedszkolna – wszystkie grupy

PLAN IMPREZ NA GRUDZIEŃ
01.12.17. – „Kolędnicy” – spotkanie edukacyjne w Muzeum – gr. IV
01.12.17 – Wyjazd do Salonu Zabaw „Motylek” – gr. I
05.12.17 –„Mikołajki na sportowo” w Hali Widowiskowo–Sportowej – gr. IV i V
05.12.17 –„Muzyka kontynentów” – koncert umuzykalniający – gr. I, II i III
06.12.17 – Mikołajki – impreza ogólnoprzedszkolna – wszystkie grupy
06.12.17 – „Świąteczne wypieki”- zajęcie kulinarne z udziałem rodziców – gr. III
08.12.17 – Zabawy Mikołajkowe z 6-latkami z Przedszkola nr 3 – gr. I
11.12.17 – Świąteczne spotkanie integracyjne z rodzicami – gr. II
12.12.17 –„Optymistyczny korowód” – spotkanie Optymistycznych Przedszkoli
z Prezydentem Miasta Koszalin przed Urzędem Miejskim – gr. V
13.12.17 – „Grajki Mikołajki” – teatrzyk w przedszkolu – wszystkie grupy
13.12.17 – „Ubieranie choinki z Prezydentem Miasta Koszalina” – gr. IV
13.12.17 – „Spotkanie świąteczne z rodzicami” – gr. I
14.12.17 – „Kłopoty w Laponii” – spotkanie świąteczne z rodzicami – gr. III
14.12.17 – „Jasełka” – spotkanie świąteczne z rodzicami – gr.IV
15.12.17 – Czytanie bajki przez mamę Maksyma – gr. V
15.12.17 – Czytanie bajki przez mamę Fabiana – gr. I
15.12.17 – „Jasełka” – występ dla 6 -latków z Przedszkola nr 3 – gr. IV
18.12.17 – „Kiermasz Świąteczny” – wszystkie grupy (organizatorami są rodzice z gr. III)
19.12.17 – Wyjazd do fabryki bombek – gr. IV i V
19.12.17 – „Jasełka” – spotkanie świąteczne z rodzicami – gr. V
21.12.17 – Magiczne święta” teatrzyk nauczycielek – gr. I i III

PLAN IMPREZ NA LISTOPAD
06.11.17. – Czytanie bajki przez mamę Fabiana – gr. I
07.11.17. – BTD „Pippi Pończoszanka” – gr. IV i V
07.11.17. – Zebranie grupowe z rodzicami – gr. II
08.11.17. – BTD „Pippi Pończoszanka” – gr. II i III
08.11.17. – „Księżniczka Gburka” – teatrzyk w wyk. 6 -latków z Przedszkola nr 3 dla maluszków z gr. I
09.11.17. – Narodowe Święto Niepodległości – występ dla Rodziców – gr. IV i V
10.11.17. – Narodowe Święto Niepodległości – impreza ogólnoprzedszkolna – wszystkie grupy
10.11.17. – Wyjście do weterynarza – gr. III
14.11.17. – Koncert umuzykalniający „Pokłócone instrumenty” – gr. II, III, IV i V
15.11.17. – Zebranie grupowe z rodzicami – gr. I
16.11.17. – XI Festiwal Piosenki Bajkowej – impreza międzyprzedszkolna w ZS nr 2 – występ dzieci z gr. II
16.11.17. – Wycieczka do drukarni – gr. V
17.11.17. – Czytanie bajki przez mamę Maksyma – gr. V
17.11.17. – „Niemcy – nasi sąsiedzi” – dzień tematyczny – gr. V
22.11.17. – Pasowanie na przedszkolaka – gr. I
23.11.17. – Zebranie grupowe z rodzicami nt. diagnozy – gr. IV
23.11.17. – „Pod grzybem” – występ artystyczny dla rodziców – gr. III
24.11.17. – Święto Misia – impreza grupowa – gr. I
24.11.17. – „Dzień Kredki” – dzień tematyczny – gr. III
28.11.17. – „Andrzejkowe show” – występ w wykonaniu aktorów – wszystkie grupy
28.11.17. – Zebranie grupowe z rodzicami nt. diagnozy – gr. V
29.11.17. – Andrzejki – gr. V
30.11.17. – „W świecie wróżek, czarów i magii” – zabawa andrzejkowa – gr. II i III

PLAN IMPREZ NA PAŹDZIERNIK
2.10. – „Międzynarodowy dzień bez przemocy” – gr. II, III, IV i V
3.10. – Koncert umuzykalniający „Muzykalne drzewo”- gr. II, III, IV i V
4.10. – „Poznajemy bibliotekę” – wyjście do biblioteki gr. II
5.10. – „Koziołek Matołek zwiedza świat”- teatrzyk w przedszkolu – wszystkie grupy
9.10. – Czytanie bajek przez Tatę Nadii – gr. I
10.10. – „Święto Drzewa” – gr. V
12.10. – Dzień Edukacji Narodowej – występ dzieci z gr. III
13.10. – „Święto Jabłka”- dzień tematyczny – gr. III
13.10. – Wycieczka do piekarni – gr. V
16.10. – „Wyprawa do Grecji” – dzień tematyczny – gr. V
18.10. –„ Dzień uśmiechu w kolorze żółtym” – gr. I
19.10. – „Święto Drzewa”- dzień tematyczny – gr. III
20.10. – „Ekologiczny styl życia” – warsztaty w Transgranicznym Centrum Edukacji Ekologicznej w Sarbinowie gr. IV i V
23.10. – Poznajemy zawody rodziców- technik serwisant- Tata Nadii – gr. I
Inne w zakresie własnych grup

PLAN IMPREZ NA WRZESIEŃ
07.09. – Urodziny grupy – gr. III
08.09. – „Razem weselej” – urodziny grupy- gr. V
12.09. – „Jaś i Małgosia” – koncert umuzykalniający – gr. II, III, IV i V
14.09. – „Rodzice czytają” – mama Tosi – gr. III
18.09. – „Dzień Przedszkolaka” – impreza miejska w Hali Widowiskowo – Sportowej – gr. IV i V
20.09. – „Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka”–impreza ogólnoprzedszkolna– gr. I, II i III
22.09. – Wycieczka do Ogrodu Botanicznego we Włokach – gr. II i III
27.09. – IX Plener Malarski „Moje miasto barwami malowane” – impreza międzyprzedszkolna
28.09. – Poznajemy bibliotekę – wyjście do biblioteki publicznej – gr. III
29.09. – „Mikroświat” – Gwiezdny Teatr – wszystkie grupy
Inne w zakresie własnych grup