karnet przedszkolaka -Energa AZS Koszalin.

Zgłoszenia osób chętnych z podaniem ilości karnetów proszę przesyłać za pomocą komunikatora w systemie iPrzedszkole do 11 września

szczegóły poniżej:
Dzień dobry,
Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami do kibicowania naszej Biało-Zielonej drużynie, tj. piłkarkom ręcznym Energa AZS Koszalin.
Gwarantujemy mile spędzony czas – z rodziną i przyjaciółmi, w duchu sportowej walki i ogromnych emocji!

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla przedszkoli -tj. KARNET PRZEDSZKOLAKA, który obowiązuje na wszystkie mecze PGNiG Superligi i Pucharu Polski Piłki Ręcznej Kobiet w sezonie sportowym 2017/2018 (wrzesień 2017-maj 2018), rozgrywane w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie.
Karnet taki uprawnia do wejścia na każdy mecz 1 dziecko w wieku do 6 lat wraz z 2 opiekunami (mogą to być rodzice, dziadkowie, czy starsze rodzeństwo…).

Cena takiego karnetu to 25 zł.

W załączeniu przesyłam plakat informujący o KARNETACH PRZEDSZKOLAKA, który dostarczymy też w wersji wydrukowanej
Najbliższe mecze:

13 września (środa), godz. 18:00