informacje dla rodziców 3-latków 2018/19

KARTY DO CZYTNIKA
Szanowni rodzice! odebrane karty do czytnika należy aktywować na swoim profilu w systemie Iprzedszkole przypisując do dziecka numer z karty.W przypadku problemów z logowaniem czy przypisaniem karty należy skontaktować się z dyrektorem przedszkola.

DNI ADAPTACYJNE

Serdecznie zapraszamy nowe maluszki na dni adaptacyjne , które odbędą się w dniach 27-28 sierpnia w godz. 15.00-16.00. W zależności od potrzeby i możliwości organizacyjnych być może zaprosimy dzieci na trzeci dzień, ale o tym poinformujemy 27-28.08.18 podczas spotkania.
Szanowni rodzice! ze względu na warunki lokalowe i cel organizowanych spotkań (oswojenie dziecka do pozostania bez rodziców) w spotkaniach z dzieckiem w sali uczestniczy tylko jeden rodzic. Prosimy o przyniesienie kapci dla dzieci , można również przynieść już zakupioną podpisaną pościel (4-elementowa pościel do przedszkola wymiary 220/80 poduszka 40/40). Przypominamy ,że istnieje również możliwość skorzystania z pościeli przedszkolnej.
W trakcie spotkań zostaną przekazane informacje dotyczące m.in. obsługi systemu i czytników można będzie odebrać bezpłatne karty startowe wszyscy rodzice i zamówione karty dodatkowe do czytnika (koszt dodatkowej karty 12 zł) oraz zamówić dodatkowe karty (rodzice nieobecni na spotkaniu w czerwcu). Warunkiem odebrania kart dodatkowych jest dokonana wpłata na Konto Rady Rodziców 43 1090 2590 0000 0001 2198 2058
12 zł x ilość zamówionych kart dodatkowych ( w tytule płatności należy wpisać imię i nazwisko dziecka -karta do czytnika).

Uwaga!

Rodzice dzieci 3-letnich przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2018/19, którzy byli nieobecni na zebraniu organizacyjnym w czerwcu i dotychczas nie skontaktowali się z przedszkolem do 30 lipca mogą jeszcze złożyć zapotrzebowanie na dodatkowe karty do czytnika, które służą do ewidencjonowania pobytu dzieci w przedszkolu (koszt karty 12 zł). Jedna kartę otrzymacie Państwo bezpłatnie, w zamówieniu składanym drogą e-mail info@przedszkole22.eu , należy podać ile kart zamawiacie Państwo dodatkowo (poza karta gratis).